Výroba autoreklamy

Jedna z najúčinnejších foriem reklamy je práve AUTOREKLAMA, pretože to čo máte nalepené na aute či kamióne, alebo dodávke sa s Vami neustále pohybuje a vidí to množstvo ľudí. Robíme polepy všetkých typov osobných áut, dodávok, nákladných automobilov, autobusov, žeriavov a iné. Grafiku pre polepy vyrábame z rezanej alebo tlačenej fólie. Na okennú grafiku sa používa špeciálna perforovaná fólia. 

Ceny v jednotlivých e-shop kategóriach sú bez grafického návrhu a polepu. Môžete si ich objednať v kategórii PRODUKTY + / SLUŽBY". Pred objednaním tejto služby, odporúčame konzultovať s nami časovú náročnosť grafiky či polepu. Podklady a potrebné informácie ohľadom spracovania grafik  nám zašlite na náš e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch.

1. e-shop podkategória "mixAUTOREKLAMA/HOTOVÉ SADY na m2" obsahuje produkty na sady auto-samolepiek, ktorých cena závisí od celkového rozmeru tlačenej alebo rezanej plochy. Čiže pri každom produkte je číselný údaj o spotrebe v m2 a na lepšiu predstavu je priložené aj ilustračné foto, o akú reklamnú plochu a typ približne ide. Cena obsahuje podľa konkrétneho produktu 3 základné druhy autosamolepiek, a to rezané ( texty, loga ), tlačené s UV lamináciou (tlač fotiek, loga, textov) a tlačené perforované (dierkované) samolepky. Všetky 3 druhy sú polymerické kvalitné fólie so životnosťou až 8 a viac rokov, okrem perforovanej, ktorá bez laminácie má životnosť cca do 3 rokov.     

 

2. e-shop podkategória "TLAČ na AUTOFÓLIU/TLAČ S UV LAMINOM" v tejto podkategórii si môžete objednať autoreklamu na bežné metre vytlačenej plochy. Čiže navrhnutú grafiku si vyskladate na šírku x dĺžku fólie a tak získate konečnú spotrebu, ktorú potrebujete na Vaše auto.

 

3. e-shop podkategória "REZANIE Z AUTOFÓLIE/REZANIE TEXTU A LOGA" v tejto podkategórii si môžete objednať porezanie textu, loga alebo inej grafiky. Podobne ako pri tlači aj tu si požadovanú grafiku vyskladate na bežné metre rezanej fólie x šírka konkrétnej fólie, čím získate konečnú spotrebu, ktorú potrebujete na auto.

 

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Prihlásenie