Tlač s UV laminom na fóliu IP 2553 PA BIELA, 7 rokov

Tlač s UV laminom na fóliu IP 2553 PA BIELA, 7 rokov

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tlač s UV lamináciou na polymer. samolep. fóliu ImagePerfect™ 2553 PA BIELA, 70μ, bezbublinkové lepidlo. Vhodná pre reklamy na AUTÁ, OKNÁ, TABULE a iné. Fólia je u nás najčastejšie používaná pri reklamách na autá alebo reklamných výkladoch obchodov či iných okien. Je lesklá s permanentným lepidlom pre exteriérové aplikácie. ŠÍRKA FÓLIE 137,2 cm (potlačenej 133,2 cm).

33 €

39,60 € s DPH

39,60 € s DPH / m

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

  • IP 2553PA má "PerfectApply" bezbublinkové lepidlo, ktoré uľahčuje aplikáciu. Tento produkt využíva nový typ lepidla, ktoré vykazuje dobré vlastnosti aj vo vysokých nadmorských výškach a pri nízkych teplotách.
  • Fólia by mala byť aplikovaná pri teplotách vyšších ako +5°C.
  • Materiál má vysokú úroveň potlačiteľnosti s pozoruhodnou definíciou textu a širokým farebným gamutom, čo zabezpečuje osobitosť tlačových výstupov so živými farbami aj vo väčších plochách.
  • Produkt je vybavený podkladovým papierom, ktorý ponúka vynikajúcu rovinnosť.
  • Grafika je zalaminovaná polymerickým laminom IP 2810-103, ktoré predĺži životnosť tlače aj samotnej fólie.


Cena je uvedená bez grafického návrhu, ktorý si môžete objednať v kategórii PRODUKTY + / SLUŽBY". Odporúčame konzultovať výslednú cenu grafiky. Podklady a potrebné informácie ohľadom spracovania grafiky nám zašlite na náš e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch. Taktiež si môžete objednať lepenie / inštaláciu fólie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie