Tlač na polym. PVC fóliu IP 2558 - IP MultiGrip, 7 rokov

Tlač na polym. PVC fóliu IP 2558 - IP MultiGrip, 7 rokov

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Polymerická biela, hodvábne matná fólia s permanentným solventným akrylátovým, veľmi agresívnym High-Tack lepidlom pre interiérové a exteriérové použitie na ťažko polepiteľné povrchy (s nízkou povrchovou energiou - LSE), napr. tehly.

26,98 €

32,38 € s DPH

32,38 € s DPH / m

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

  • Fólia bola špeciálne vyvinutá pre digitálnu tlač na veľkoformátových atramentových tlačiarňach a je vhodná pre tlač eco-solventnými, solventnými, UV-vytvrdzovanými a latexovými atramentami.
  • Použitý podkladový papier poskytuje fólii vynikajúcu rovinnosť. ImagePerfect™ 2558 je fólia vhodná na rovné a štruktúrované povrchy.
  • Špeciálny typ lepidla lepí na väčšine ťažko polepiteľných povrchov a na podkladoch, na ktorých iné typy lepidiel nedržia, alebo lepia nedostatočne.
  • Takýto povrch majú materiály ako polyetylén, polypropylén, polyamid, ABS plast, pozinkovaná oceľ, tehly a betón.
  • IP 2558 dobre lepí aj pri nízkych teplotách. Fólia poskytuje vysokú kvalitu tlače a pozoruhodnú „kvalitu textu", má široký farebný gamut a umožňuje tlač jednofarebných plôch vo vysokej kvalite.

Cena je uvedená bez grafického návrhu a inštalácie. Ak nemáte vlastný grafický návrh, môžete si ho objednať v našom e-shope rovnako, ako aj inštaláciu či spracovanie a kontrolu Vášho dodaného návrhu pred výrobou.
Podklady a potrebné informácie ohľadom spracovania grafiky nám zašlite na náš e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie