Tlač a UV lamino na fóliu IP™ 2522 Non-PVC biela lesklá, 1 rok

Tlač a UV lamino na fóliu IP™ 2522 Non-PVC biela lesklá, 1 rok

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Určená napríklad pre nemocnice, obchody s potravinami, teda na miestach, kde platia prísne požiadavky pre použitie produktov obsahujúcich plastifikátory. IP 2522 je fólia bez obsahu PVC so špeciálnou povrchovou vrstvou, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu potlače. Je vhodná pre interiérové aplikácie a pretože má dobrú UV odolnosť, je tiež vhodná pre exteriérové aplikácie (s trvanlivosťou až 1 rok). Šírka rolky 137,2 cm (šírka tlačenej plochy 133 cm).

38,90 €

46,68 € s DPH

46,68 € s DPH / m

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

  • Fólia neobsahuje zmäkčovadlá, chlór a má semi-permanentné lepidlo na báze vody, čo ju radí medzi ekologické výrobky.
  • Vysoko efektívne lepidlo zaručuje dobrú priľnavosť na nerovných a mnohých nízko energetických povrchoch. Vysoká úroveň flexibility a prispôsobivosť samotnej fólie (aj na zakrivených povrchoch) podporuje aplikačné kvality tohto produktu. Využitím digitálnej tlače je možné vyrobiť samolepiace štítky, nálepky, dekorácie a značenie pre nemocnice, obchody s potravinami, teda na miestach, kde platia prísne požiadavky pre použitie produktov obsahujúcich plastifikátory.
  • Táto fólia spĺňa v plnom rozsahu požiadavky Európskej smernice EÚ Phtalates Directive 2005/84/EC, ktorá upravuje obsah ftalátov v hračkách a výrobkoch určených pre deti, a to vrátane požiadaviek normy EN 71 (Časť 3) o právnych bezpečnostných predpisoch pre všetky hračky.
  • Na rozdiel od PVC, pri spaľovaní tejto fólie nedochádza k uvoľňovaniu dioxínu, čo zaručuje bezpečnú likvidáciu odpadu. Je dôležité, aby pred laminovaním bol tento materiál DOKONALE suchý.
  • Pre tento výrobok je k dispozícii špeciálny ekologický lesklý laminát IP 2840-103 Eco Laminate Gloss.

Cena je uvedená bez grafického návrhu a inštalácie. Ak nemáte vlastný grafický návrh, môžete si ho objednať v našom e-shope rovnako, ako aj inštaláciu.
Podklady a potrebné informácie ohľadom spracovania grafiky nám zašlite na náš e-mail.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie