Centrálny orientačný pútač s 3D nápisom " Prominent 4 T" 

Centrálny orientačný pútač s 3D nápisom " Prominent 4 T" 

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ide o reprezentačný moderne riešený,  4 - stranný centrálny pútač, ktorý využíva nosný stĺp hlavného vestibulu na orientačné účely, pre pacientov liečebného domu. Rozmery dolných tabúľ sú 90 x 220 cm - 4 ks, horné tabule sú o rozmere 90 x 60 cm - 4 ks. Na všetky strany stĺpa sa umiestňuje 8 ks tabúľ aj s textom.

1250 €

1500 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Na horných tabuliach sú vyrezané 3D texty z čierneho vysokolesklého Perspexu o hrúbke 3 mm, ktoré sú prilepené na lesklom bielom podklade.

V dolnej časti sú nalepené samolepiace lesklé čierne texty, ktoré sú samostatne rezané, aby v prípade aktualizácie boli ľahko vymeniteľné.

Horizontálne čierne 3D pásy, v ktorých sú inverzne vyrezané názvy oddelení, sú z čierneho lesklého Perspexu o hrúbke 3 mm.

V dolnej časti sú orientačné mapy, ktoré sú tlačené na transparentnú samolepiacu fóliu a nalepené na biely lesklý podklad, ktorý je drevený o hrúbke 3 cm.

Súčasťou ceny nie je osvetlenie ani drevené biele podkladové dosky.

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš mail, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie