Výroba informačnej tabule "Prominent X 2"

Výroba informačnej tabule "Prominent X 2"

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Táto reprezentačná orientačná tabuľa obsahuje podkladovú tabuľu o rozmere 100 x 80 cm, ktorá sa skladá z 5 mm hrubého čierneho Komatexu a na ňom je nalepený 3 mm hrubý vysoko lesklý Perspex. 3D písmo je vyfrézované a samostatne nalepené z brúseného strieborného Rowmarku. Súčasťou tabule sú 9 ks zaklapacie rámy na fotografie formátu A6 ( napríklad pre foto poslancov ) a 1 ks rám formátu A5 ( napríklad pre fotku starostu obce ).

358 €

429,60 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá orientačná tabuľa sa primontuje na stenu pomocou 4 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky".

 Tabuľa pôsobí veľmi vkusne a esteticky. Je vhodná pre obecné a mestské úrady, firmy, úrady, zdravotnícke zariadenie a na miesta, kde sa požaduje reprezentačný a luxusný vzhľad.

Kvalitné materiály, z ktorých sa orientačná tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť.

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne alebo TU. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie