Výroba orientačnej tabule z hliníkového kompozitu  "Prominent  HL 18" 

Výroba orientačnej tabule z hliníkového kompozitu  "Prominent  HL 18" 

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ide o kvalitnú elegantnú hliníkovú orientačnú tabuľu. Súčasťou ceny je aj samostatný 3D nápis podľa Vášho želania z 3 mm hrubého lesklého čierneho Perspexu. Podkladová doska je z hliníkového kompozitu o hrúbke 3 mm a rozmere 80 x 279 cm, podklad je matný. Farbu či už matnú alebo lesklú si môžete vybrať podľa vzorkovníka fólií TU ( Avery 500 ). Samotné texty sú rezané do lesklej čiernej fólie, čím pekne kontrastujú s matným podkladom. Horizontálne čierne 3D pásy, v ktorom sú inverzne vyrezané texty, sú z čierneho lesklého Perspexu o hrúbke 3 mm.

696 €

835,20 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá orientačná tabuľa sa primontuje  na stenu pomocou 8 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky". 

Tabuľa je vhodná pre polikliniky, úrady, firmy a všade tam, kde je požiadavka, aby tabuľa pôsobila moderne a reprezentačne.

Kvalitné materiály, z ktorých sa  orientačná tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť.

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie