Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 10"

Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 10"

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Orientačná tabuľa 67 x 95  cm je zhotovená z 3 mm hrubého, hliníkového kompozitu, na ktorom sú prinitované hliníkové profily ( v ponuke máme aj brúsený hliníkový kompozit, čiže podklad je voliteľný ). Do jednotlivých profilov sa vkladajú požadované informácie - štítky. Následne sa tieto štítky prekryjú ochranným transparentným štítom, ktorý je antireflexný a chráni grafiku pred poškodením. Týmto spôsobom si viete orientačnú tabuľu kedykoľvek aktualizovať.

323 €

387,60 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá tabuľa sa primontuje na stenu pomocou 6 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky".

Súčasťou tabule sú 8 ks hl. profilov 60 x 5,5 cm + vytlačené štítky  "texty"  a  3 ks tabuľky s textom  "hlavné názvy " podľa vašej požiadavky ( podklad tabuliek - 5 mm čiernom plast ). 

Tabuľa pôsobí veľmi vkusne a esteticky. 

Je vhodná do škôl, nemocníc, kúpeľov, úradov, firemných centrál a na miesta, kde sa požaduje reprezentačný a luxusný vzhľad. 

Kvalitné materiály, z ktorých sa info tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť.

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne - TU. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email ( kontakty nájdete TU ), aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu

c/11.2021

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie