Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 9"

Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 9"

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Orientačná tabuľa 90 x 110 cm je zhotovená z 3 mm hrubého, hliníkového, sivého, metalizovaného kompozitu, na ktorom sú prinitované hliníkové profily ( v ponuke máme aj brúsený hliníkový kompozit, čiže podklad je voliteľný ). Do jednotlivých profilov sa vkladajú požadované informácie - štítky. Následne sa tieto štítky prekryjú ochranným transparentným štítom, ktorý je antireflexný a chráni grafiku pred poškodením. Týmto spôsobom si viete orientačnú tabuľu kedykoľvek aktualizovať.

354 €

424,80 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá tabuľa sa primontuje  na stenu pomocou 6 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky".

Súčasťou tabule sú 7 ks hl. profilov 80 x 10 cm + vytlačené štítky "texty" a 1 ks hl. profil 80 x 21 cm  + "text - hlavný názov" podľa vašej požiadavky. 

Tabuľa pôsobí veľmi vkusne a esteticky. 

Je vhodná do nemocníc, kúpeľov, úradov, firemných centrál a na miesta, kde sa požaduje reprezentačný a luxusný vzhľad. 

Kvalitné materiály, z ktorých sa info tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť .

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne - TU. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie