Výroba informačnej tabule "Prominent HL 23"

Výroba informačnej tabule "Prominent HL 23"

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Výroba orientačnej vymeniteľnej hliníkovej tabule. Orientačná tabuľa 100 x 174 cm je zhotovená z 3 mm hrubého hliníkového, brúseného kompozitu, na ktorom sú prinitované hliníkové profily. Do jednotlivých profilov sa vkladajú požadované informácie - štítky. Následne sa tieto štítky prekryjú ochranným transparentným štítom, ktorý je antireflexný a chráni grafiku pred poškodením. Týmto spôsobom si viete orientačnú tabuľu kedykoľvek aktualizovať.

985 €

1182 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá orientačná tabuľa sa primontuje na stenu pomocou 8 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky". Logo je zhotovené 3D spôsobom. Súčasťou tabule sú 3 ks hl. profilov 91 x 5 cm + vytlačené grafiky "POSCHODIA" a 60 ks hl. profilov 22 x 5 cm + vytlačené grafiky "MENÁ PREVÁDZOK". Tabuľa pôsobí veľmi vkusne a esteticky. Je vhodná do obchodných domov, hotelov, firemných centrál, úradov a na miesta, kde sa požaduje reprezentačný a luxusný vzhľad. Kvalitné materiály, z ktorých sa orientačná tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť.
Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne alebo TU. Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie