Späť

NOVINKA PRE OKENNÉ APLIKÁCIE REKLAMNÝCH PÚTAČOV

NOVINKA PRE OKENNÉ APLIKÁCIE REKLAMNÝCH PÚTAČOV

Predstavuje Vám novinku v sortimente špeciálnych okenných fólií – ImagePerfect 2926 Easy Glass, na aplikáciu potlačenej reklamnej fólie bez použitia funkcie samolepiacej fólie.

     ImagePerfect 2926 je ultra číra polyesterová okenná fólia, ktorá sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou pomocou statickej priľnavosti a vlastnosťami štandardnej samolepiacej fólie. Vďaka semi-permanentnému lepidlu sa Easy Glass ľahko nanáša a premiestňuje. Je možné ju odstrániť bez zanechania zvyškov lepidla na povrchu skla. Statické vlastnosti nosiča fólie Easy Glass umožňujú aj jej použitie ako dodatočná ochranná vrstva na grafiku okna.

   Vysoká priehľadnosť filmu dáva ilúziu grafiky tlačenej priamo na sklenený povrch. IP 2926 Easy Glass je ideálnym riešením pre interiérové a exteriérové dekoračné aplikácie, ale vhodná je aj pre reklamné vitríny a výkladné skrinky. Krištáľovo číry film umožňuje nanášanie tlačenej grafiky bez toho, aby bola ohrozená viditeľnosť cez sklenený povrch. Preto je vytlačený obrázok rovnako viditeľný na oboch stranách skla.

Túto fóliu si viete u nás objednať a potlačiť do dvoch dní v našom E-SHOPE - TU alebo

nás kontaktujte mailom či telefonicky TU.  

 

 

 

Prihlásenie