Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 15"

Výroba vymeniteľnej orient. tabule "Prominent HL 15"

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Informačná tabuľa 99 x 200 cm pozostáva z plastovej podkladovej dosky o hrúbke 8 mm, na ktorej sú prinitované jednotlivé hliníkové profily. Po obvode tabule je hliníkový rám v tvare "U". Do jednotlivých profilov sa vkladajú požadované informácie - štítky. Následne sa tieto štítky prekryjú ochranným transparentným štítom, ktorý je antireflexný a chráni grafiku pred poškodením. Týmto spôsobom si viete informačnú tabuľu kedykoľvek aktualizovať.

1280 €

1536 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Celá informačná tabuľa sa primontuje  na stenu pomocou 8 ks nerezových dištančných úchytiek, ktoré si môžete vybrať podľa Vášho vkusu z našej ponuky, ktorú nájdete v kategórii "dištančné úchytky".

Na povrchu tabule je nalepená červená fólia.

Odtieň farby si však môžete zvoliť podľa vlastného vkusu.

Súčasťou tabule sú hliníkové profily 55 x 900 mm v počte 32 ks ( bez vytlačených štítkov - textov ) a hliníkový profil 105 x 900 mm ( bez vytlačeného štítku ).

Tento druh tabule je vhodný napríklad do interiérov autobusových alebo železničných staníc. Kvalitné materiály, z ktorých sa orientačná tabuľa skladá, zaručujú dlhú životnosť.

Ak nedisponujete vlastným grafickým návrhom, je potrebné si ho zakúpiť v našom e-shope osobitne - TU. 

Všetky potrebné informácie nám pošlite na náš email, aby sme na základe toho stanovili časovú náročnosť grafického návrhu.

 

c/11.2021

 

c/11.2021

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie