PAPIERE : 

 

   V tejto časti Vám uvadzáme 10 rôznych typov tlačových papierov s popisom ich využitia. Spojením niekoľkých pásov je možné dosiahnuť akýkoľvek rozmer vytlačenej grafiky alebo fotografie.

Grafiku či fotografiu, ktorú chcete vytlačiť, si dodáte sami alebo môžete využiť služby nášho fotoateliéru, po prípade grafického štúdia.

 

 

Obsah: 

 


1. Billboardový papier - biely pololesklý pre interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie.
2. Billboardový papier - biely pololesklý. Je určený predovšetkým do exteriéru.
3. Posterový papier - biely pololesklý.
4. Ťažký posterový papier - biely pololesklý.
5. Fotografický „Fine Art“ papier - biely lesklý.
6. Umelecký “Fine Art” papier - biely matný.
7. Ekonomický Blueback papier 120g / m².
8. Tapeta Wallpaper Jacquard pre nástennú dekoráciu.
9. Papierová tapeta so štruktúrou plátna - biela matná.
10. Samolepiaci kriedový papier - biely lesklý. ____________________________________________________________________________________

 

Popis: 1. Billboardový papier - biely pololesklý pre interiérové alebo krátkodobé exteriérové
aplikácie.


- Hmotnosť 120g/m²
- Hrúbka 165μ

Billboardový papier - biely pololesklý je nepremokavý billboardový papier s modrou rubovou stranou, ktorá zabraňuje presvitaniu podkladu ako aj prelepovanej grafiky. Je odolný proti poškrabaniu alebo skladaniu a to aj pri navlhčení. Je určený pre interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie. Povrchová TOP coatingová vrstva poskytuje vynikajúcu tlačovú kvalitu bezproblémovo použiteľnú aj v interiéri.2. Billboardový papier - biely pololesklý. Je určený predovšetkým do exteriéru.

- Hmotnosť 120g/m²

Billboardový papier - biely pololesklý je vodeodolný billboardový papier s azúrovou rubovou stranou. Materiál je odolný voči poveternostným vplyvom, vode a UV žiareniu. Je určený predovšetkým do exteriéru. Vysoká kvalita tlače umožňuje jeho použitie aj do interiéru, kde sa aplikuje pomocou lepidla na tapety. Pri použití treba rátať s možnou zmenou rozmeru v priečnom smere (kolmo na návin) – tá v závislosti od navlhčenia a následného zväčšenému objemu buničinových vlákien môže dosiahnuť + 2,5%.3. Posterový papier - biely pololesklý

- Hmotnosť 135g/m²
- Hrúbka 165μ

Posterový papier, biely pololesklý je nepremokavý posterový papier. Je odolný proti poškrabaniu alebo skladaniu a to aj pri navlhčení. Materiál je vhodný na interiérové alebo krátkodobé exteriérové aplikácie. Môže byť použitý aj pre menej náročnú, ekonomicky výhodnú svetelnú reklamu.


4. Ťažký posterový papier - biely pololesklý

- Hmotnosť 200g/m²
- Hrúbka 230μ


Ťažký posterový papier je pre všeobecné použitie a pre nenáročnú svetelnú reklamu. Je odolný voči vode a poškrabaniu. Je určený na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikácie. Materiál bol vyvinutý špeciálne pre digitálnu veľkoformátovú tlač. Je vyrobený podľa štandardov ISO 14001.5. Fotografický „Fine Art“ papier - biely lesklý

- Hmotnosť 260g/m²
- Hrúbka 245μ

Fotografický „Fine Art“ papier - biely lesklý je vysoko lesklý fotografický papier so špeciálnou povrchovou vrstvou, ktorá zabezpečuje jeho vynikajúcu potlačiteľnosť. Patrí medzi najlepšie materiály s vysokolesklým povrchom pre reprodukcie umeleckých fotografií. Fotografický „Fine Art“ papier tiež zaujme svojím širokým farebným gamutom, sýtou čiernou a svojím dokonale hladkým bezdrevitým povrchom.6. Umelecký “Fine Art” papier - biely matný

- Hmotnosť 225 g/m²
- Hrúbka 265μ

Umelecký “Fine Art” papier - biely matný je tradičný umelecký papier vysokej gramáže, určený pre interiérové použitie. Vynikajúce tlačové parametre, široký farebný gamut a skutočná čierna robia z tohto papiera nepostrádateľný materiál pre špičkové reprodukcie výtvarného umenia.7. Ekonomický Blueback Papier 120g / m²

- Hmotnosť 120g / m²
- Hrúbka 165μ

Ekonomický Blueback Papier 120g / m² je ekonomický bluback papier, ktorý bol navrhnutý pre vnútorné a krátkodobé vonkajšie aplikácie. Má vysokú odolnosť proti poškrabaniu. Je vodotesný, veľmi odolný proti poškrabaniu aj keď je mokrý. Poskytuje vynikajúce krytie vzhľadom k jeho modrej zadnej strane. Je určený pre vnútorné a krátkodobo i pre vonkajšie aplikácie. Papier sa v zloženom stave nepokrčí. Výrobok má špeciálnu hornú vrstvu, ktorá umožňuje vysoký štandard tlačového výstupu. Ekonomický Blueback Papier 120g / m² je výrobok, ktorý odpovedá norme ISO 14001.


8. Tapeta Wallpaper Jacquard pre nástennú dekoráciu

- Hmotnosť 240g / m²
- Hrúbka 330μ

Wallpaper Jacquard je veľmi kvalitná, výborne umývateľná tapeta pre nástennú dekoráciu. Bola špeciálne vyvinutá pre digitálnu tlač na veľkoformátových tlačiarňach. Kvôli jej netkanej podložke sa tapeta veľmi jednoducho aplikuje lepidlom na tapety (pre netkané nosiče) a jednoducho sa odstraňuje. Potlačený materiál sa môže čistiť teplou vodou a mydlom s použitím mäkkej špongie. Tlačená grafika je odolná proti poškrabaniu. Špeciálny povlak produktu podporuje tak vysokú úroveň potlačiteľnosti, že výsledky testu môžu byť kategorizované ako najvyšší štandard v odvetví tapiet.
Wallpaper Jacquard v domácnostiach, kanceláriách, výstavných sieňach, obchodných výstavách, reštauráciách, baroch a hoteloch s plnou podporou požiarneho hodnotenia úrovne M1.
9. Papierová tapeta so štruktúrou plátna - biela matná

- Hmotnosť 240g/m²
- Hrúbka 330μ

Papierová tapeta so štruktúrou plátna - biela matná je potlačiteľná papierová tapeta so štruktúrou plátna. Vďaka netkanému povrchu sa jednoducho umiestni na steny pomocou tapetového lepidla (netkaný nosič). Potlačený materiál je možné čistiť teplou vodou a mydlom, za pomoci mäkkej špongie. Je možné ju použiť na individuálnu úpravu bytových interiérov, výstavných siení, v hoteloch, reštauráciách atď.


10. Samolepiaci kriedový papier - biely lesklý

- Hmotnosť 130g/m²
- Hrúbka 165μ

Samolepiaci kriedový papier s vysokou odolnosťou proti poškrabaniu aj pri navlhčení. Poskytuje vynikajúcu nepriehľadnosť vďaka modrej obrátenej strane. 

Obsah internetovej stránky, vrátane textov, fotografií, grafiky je chránený autorským právom.

Kopírovanie a šírenie z tejto stránky za akýmkoľvek účelom, tiež jeho šírenie formou ponuky na inej

webovej stránke bez písomného súhlasu autora je trestné.