Časté otázky inzertov na inzerciu v Bardejovskom hlásniku

 

 

1. Ako si u Vás môžem podať riadkovú inzerciu?

 

Každý občan, ktorý chce podať riadkový inzerát, musí prísť osobne do firmy STABO BARDEJOV, s.r.o., Štefánikova 5, 085 01 Bardejov (oproti hasičom) alebo ho zašle mailom na info@staboreklama.sk, platba inzerátu je vopred pred vyjdením.

 

2. Ako si zistím cenu riadkovej inzercie?

 

Osobne v redakcii Bardejovského hlásnika, Štefánikova 5, 085 01 Bardejov (oproti hasičom), platba je v hotovosti alebo mailom, napíšete text a my Vám obratom určíme cenu riadkovej inzercie, ktorú zaplatíte pred vydaním čísla buď osobne alebo poštovou poukážkou.

 

3. Ako sa môžem spätne dostať k niektorým starším inzerátom?

 

Vieme Vám s tým poradiť. Staršie čísla Bardejovského hlásnika nájdete na tejto stránke v časti ARCHÍV.

 

4. Ako si u Vás môžem podať plošný inzerát (podnikateľský inzerát) a ako zistím jeho cenu?

 

Podnikatelia tento typ inzerátu môžu podať buď osobne v redakcii Bardejovského hlásnika, Štefánikova 5, 085 01 Bardejov (oproti hasičom), platba v hotovosti alebo prostredníctvom stránky www.staboreklama.sk, Bardejovský hlásnik. Jednotlivé typy inzerátov a ich zľavy nájdete kliknutím na ikonu TYPY a ZĽAVY INZERÁTOV. Následne nám zašlete text inzerátu, rozmer - typ inzerátu a počet opakovaní na info@staboreklama.sk a my Vám obratom zašleme cenovú kalkuláciu aj so zľavami. Platba je v hotovosti, poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom.

 

5. Nedostávam noviny, kto mi s tým poradí?

V prípade, že pravidelne naše noviny nedostávate, zavolajte na toto tel. číslo: 054/474 63 07 alebo napíšte na mail info@staboreklama.sk a my sa postaráme o nápravu.